Sbalená taška do porodnice ZÁKLAD

ZÁKLADNÍ verze potřebných produktů do porodnice

Zvolte si variantu:

1 659,00 Kč

👜 Sbalená taška do porodnice ZÁKLAD

Vytvořili jsme balíček nejnutnějších věcí, které budete potřebovat mít s sebou u porodu. Je to základní seznam vybavení, které po Vás bude nemocnice vyžadovat.

Na základě našich zkušeností jsme Vám zabalili tašku do porodnice s veškerými produkty, které u porodu upotřebíte. Už nemusíte shánět tyto věci na různých webech a v různých obchodech, ale koupit jedním klikem vše na jednom místě. 

Nabízíme taky další balíčky, kde si můžete vybrat rozšířené verze této tašky do porodnice: 
Sbalená taška do porodnice Základ + Mommy bag,
Sbalená taška do porodnice Komplet,
Sbalená taška do porodnice - Komplet + Mommy bag


Něco málo o produktech, které najdete v této tašce do porodnice

Dětské pleny Panda Newborn 2-5 kg

Jde o oblíbené jednorázové pleny pro novorozená miminka. Vhodné pro novorozeňata do 5 kg. Pleny jsou bez parfemace a bez bělení chlórem. Skvělý anatomický tvar pohlcuje pachy a nepropustí vlhkost. Pleny se skvěle přizpůsobí vašemu miminku a nabídnou dokonale pohodlí bez otlačenin.

Vlhčené čistící ubrousky Panda

Vhodné pro očištění dětských zadečků při přebalování nebo očištění špinavých rukou či tváře. Ubrousky obsahují látku alantoin, která má vynikající regenerační účinky a podporuje hojení pokožky.

Dětské přebalovací podložky Panda 60x60 cm

Hygienické čtvercové podložky ke snadnějšímu přebalování dětí. Zabraňuje pošpinění přebalovacího místa. Vhodné jak na doma, tak na cesty. Vyrobeno z měkké, na dotek příjemné vlákniny.

Prsní vložky Bella Mamma Basic

Vyrobeno z příjemné měkké bavlny. Chrání prso před poškrábáním a podprsenku před znečištěním od mateřského mléka. Materiál se skvěle přizpůsobí každému tvaru.

Poporodní vložky Bella Mamma

Zajišťují maximální komfort a ochranu, kterou využijete hlavně po porodu. Vysoce savé s vysoce absorbčním jádrem. Nabízeny ve dvou velikostech.

Síťované poporodní kalhotky Bella Mamma

Vhodné po porodu. Síťovaný materiál zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu. Skvěle fixuje poporodní vložku. Kalhotky jsou elastické a pohodlné.

Purelan

Krém vhodný na mazání mateřských bradavek, které v období kojení chrání a regeneruje před poraněním.

Sudocrem

Vhodný pro dětskou citlivou pokožku, chránící a regenerující před opruzeninami při přebalování miminka.