Sbalená taška do porodnice ZÁKLAD + Mommy bag

Základní verze sbalené tašky do porodnice s oblíbenou taškou Mommy bag.

Zvolte si variantu:

4 190,00 Kč

Sbalená taška do porodnice ZÁKLAD + oblíbená taška Mommy bag 👜

Tato varianta sbalené tašky do porodnice, obsahuje nejnutnější základní vybavení, které budete u porodu potřebovat. Jsou zahrnuty produkty, které využije jak maminka, tak novorozené miminko. Společně s tímto, zasíláme maminkami velmi oblíbenou tašku Mommy bag dle Vašeho výběru.

Nabízíme taky další balíčky, kde si můžete vybrat rozšířené verze této tašky do porodnice:
- Sbalená taška do porodnice Základ,
- Sbalená taška do porodnice Komplet,
- Sbalená taška do porodnice - Komplet + Mommy bag


Něco málo o produktech, které najdete v této tašce do porodnice

Dětské pleny Panda Newborn 2-5 kg

Jde o oblíbené jednorázové pleny pro novorozená miminka. Vhodné pro novorozeňata do 5 kg. Pleny jsou bez parfemace a bez bělení chlórem. Skvělý anatomický tvar pohlcuje pachy a nepropustí vlhkost. Pleny se skvěle přizpůsobí vašemu miminku a nabídnou dokonale pohodlí bez otlačenin.

Vlhčené čistící ubrousky Panda

Vhodné pro očištění dětských zadečků při přebalování nebo očištění špinavých rukou či tváře. Ubrousky obsahují látku alantoin, která má vynikající regenerační účinky a podporuje hojení pokožky.

Dětské přebalovací podložky Panda 60x60 cm

Hygienické čtvercové podložky ke snadnějšímu přebalování dětí. Zabraňuje pošpinění přebalovacího místa. Vhodné jak na doma, tak na cesty. Vyrobeno z měkké, na dotek příjemné vlákniny.

Prsní vložky Bella Mamma Basic

Vyrobeno z příjemné měkké bavlny. Chrání prso před poškrábáním a podprsenku před znečištěním od mateřského mléka. Materiál se skvěle přizpůsobí každému tvaru.

Poporodní vložky Bella Mamma

Zajišťují maximální komfort a ochranu, kterou využijete hlavně po porodu. Vysoce savé s vysoce absorbčním jádrem. Nabízeny ve dvou velikostech.

Síťované poporodní kalhotky Bella Mamma

Vhodné po porodu. Síťovaný materiál zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu. Skvěle fixuje poporodní vložku. Kalhotky jsou elastické a pohodlné.

Purelan

Krém vhodný na mazání mateřských bradavek, které v období kojení chrání a regeneruje před poraněním.

Sudocrem

Vhodný pro dětskou citlivou pokožku, chránící a regenerující před opruzeninami při přebalování miminka.

Mommy bag

S Mommy Bag se můžete cítit připraveni na všechny výzvy, které rodičovství přináší. Je to dokonalá taška pro moderní maminky, které si cení kombinace praktičnosti, organizace a módního stylu.