Purelan 7g

Purelan je přírodní lanolinová mast vhodná k péči o namáhané mateřské bradavky v období kojení, ale slouží také k ochraně citlivé položky dětí a kojenců

240,00 Kč

Purelan vyrábí švédská společností Medela. Purelan je lanolinová mast, což je přírodní látka získávaná z ovčí vlny. Tato mast je vysoce ceněná pro své hydratační a ochranné vlastnosti.

Purelan je široce využíván jako ochranná a hojivá mast pro bradavky během kojení. Během kojení mohou některé ženy zažít podráždění, popraskané nebo bolestivé bradavky. Purelan pomáhá zmírnit podráždění a zlepšit celkový komfort při kojení. Mast se nanáší na bradavky po každém kojení a ponechává se na nich, aby poskytla hydrataci a ochranu.

Purelan není určen pouze pro použití při kojení. Díky svým hydratačním vlastnostem je také užitečným produktem pro péči o suchou a popraskanou pokožku, například na rtech, na suchých loktech nebo na vyrážky u novorozenců.

Purelan je oblíbeným produktem mezi kojícími matkami a lidmi hledajícími přírodní a účinnou mast pro péči o suchou a podrážděnou pokožku. 

Před použitím je však vždy nejlepší se poradit s lékařem nebo porodní asistentkou, zejména pokud máte nějaké alergie nebo zdravotní problémy.


Podívejte se na naše další produkty

Mommy bag

Jedna z nejpopulárnějších tašek, která je vhodná nejen do porodnice, ale má také skvěle využití i po porodu.

2 199,00 Kč

Poporodní vložky Bella Mamma 10 ks

Vložky jsou navrženy tak, aby vám poskytly dlouhotrvající suchost a pohodlí. Jsou vyrobeny z měkkého a hypoalergenního materiálu, který je šetrný k vaší citlivé pokožce a zabraňuje podráždění

42,00 Kč

Purelan 7g

Purelan je přírodní lanolinová mast vhodná k péči o namáhané mateřské bradavky v období kojení, ale slouží také k ochraně citlivé položky dětí a kojenců

240,00 Kč

Pantofle gumové clogsy - černé

Clogsy jsou ideální volbou, jelikož je můžete používat pro přesun v nemocnici, ale také jsou vhodné i do sprchy. Jsou vyrobeny z pečlivě kontrolovaného materiálu, který je lehký, velmi odolný a snadno se udržuje

135,00 Kč

Ponožky dámské teplé

Ač se to nezdá tak i v letních měsících jsou teplé ponožky nedílnou součástí tašky do porodnice. Při porodu by žena měla mít nohy v teple. To platí také při šestinedělí.

99,00 Kč