Prsní vložky Bella Mamma - 60 ks

Prodyšné laktační vložky, mají anatomický tvar. Praktická lepící ploška spolehlivě drží. Jsou vyrobeny z přírodní bavlny. Zabraňují úniku mléka na podprsenku.

 

99,00 Kč

Tyto vložky jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly optimální ochranu a pohodlí po celý den.

S jejich tenkým a diskrétním designem jsou prsní vložky Bella mamma Basic ideální volbou pro každou moderní maminku. Jsou vyrobeny z měkkého a hypoalergenního materiálu, který chrání vaši citlivou pokožku a zabraňuje podráždění. Navíc, jejich vysoká absorpční schopnost zajišťuje, že zůstanete suchá a čerstvá po celou dobu.

Tyto vložky jsou také velmi praktické. Mají samolepící pásek, který je pevně drží na místě a zabraňuje jejich posunu. Jejich jedinečný tvar se dokonale přizpůsobuje tvaru prsu, což zajišťuje pohodlné a přirozené nošení. Navíc, jsou diskrétní a téměř neviditelné pod oblečením.

Bella mamma Basic prsní vložky jsou bezpečné a spolehlivé. Jsou vyrobeny bez škodlivých látek a jejich vysoká kvalita zaručuje, že je budete využívat po celé období kojení.


Podívejte se na naše další produkty

Mommy bag

Jedna z nejpopulárnějších tašek, která je vhodná nejen do porodnice, ale má také skvěle využití i po porodu.

2 199,00 Kč

Poporodní vložky Bella Mamma 10 ks

Vložky jsou navrženy tak, aby vám poskytly dlouhotrvající suchost a pohodlí. Jsou vyrobeny z měkkého a hypoalergenního materiálu, který je šetrný k vaší citlivé pokožce a zabraňuje podráždění

42,00 Kč

Purelan 7g

Purelan je přírodní lanolinová mast vhodná k péči o namáhané mateřské bradavky v období kojení, ale slouží také k ochraně citlivé položky dětí a kojenců

240,00 Kč

Pantofle gumové clogsy - černé

Clogsy jsou ideální volbou, jelikož je můžete používat pro přesun v nemocnici, ale také jsou vhodné i do sprchy. Jsou vyrobeny z pečlivě kontrolovaného materiálu, který je lehký, velmi odolný a snadno se udržuje

135,00 Kč

Ponožky dámské teplé

Ač se to nezdá tak i v letních měsících jsou teplé ponožky nedílnou součástí tašky do porodnice. Při porodu by žena měla mít nohy v teple. To platí také při šestinedělí.

99,00 Kč