Mommy bag

Jedna z nejpopulárnějších tašek, která je vhodná nejen do porodnice, ale má také skvěle využití i po porodu.

Zvolte si variantu:

2 199,00 Kč

Popis produktu

Představujeme vám "Mommy Bag" - tašku, která vám pomůže zvládnout každodenní výzvy mateřství s lehkostí a stylem. Tato taška je navržena speciálně pro moderní maminky, které chtějí kombinovat funkčnost, praktičnost a módní vzhled v jednom.

S ohledem na vaše potřeby a pohodlí, Mommy Bag nabízí prostorný a dobře uspořádaný interiér. S různými přihrádkami a kapsami si můžete snadno organizovat všechny důležité věci pro vás i vaše dítě. Bez ohledu na to, zda potřebujete uložit plenky, láhev, oblečení nebo hračky, všechno najde své místo a budete mít vše po ruce.

Mommy Bag je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, který je snadno čistitelný a zároveň odolný vůči opotřebení. Je navržena tak, aby vydržela každodenní používání a odolala náročným podmínkám, se kterými se setkáváte jako maminka.

Ale Mommy Bag není jenom o praktičnosti - je také o stylu. S moderním a elegantním designem se stane módním doplňkem, který vám dodá sebevědomí a zároveň vám umožní cestovat s vkusem. Je k dispozici v různých barevných variantách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje váš osobní styl.

Buďte připraveni na všechny výzvy, které mateřství přináší, s Mommy Bag - taškou, která kombinuje praktičnost, organizaci a styl do jednoho módního kousku. Užijte si cestu mateřstvím s lehkostí a elegancí.


Podívejte se na naše další produkty

Mommy bag

Jedna z nejpopulárnějších tašek, která je vhodná nejen do porodnice, ale má také skvěle využití i po porodu.

2 199,00 Kč

Ponožky dámské teplé

Ač se to nezdá tak i v letních měsících jsou teplé ponožky nedílnou součástí tašky do porodnice. Při porodu by žena měla mít nohy v teple. To platí také při šestinedělí.

99,00 Kč

Pantofle gumové clogsy - černé

Clogsy jsou ideální volbou, jelikož je můžete používat pro přesun v nemocnici, ale také jsou vhodné i do sprchy. Jsou vyrobeny z pečlivě kontrolovaného materiálu, který je lehký, velmi odolný a snadno se udržuje

135,00 Kč

Poporodní vložky Bella Mamma 10 ks

Vložky jsou navrženy tak, aby vám poskytly dlouhotrvající suchost a pohodlí. Jsou vyrobeny z měkkého a hypoalergenního materiálu, který je šetrný k vaší citlivé pokožce a zabraňuje podráždění

42,00 Kč

Vlhčené ubrousky Panda 64 ks

Jemné ubrousky, které jsou ideální k očištění zadečku u miminek při přebalování. Mají šetrné složení s neutrálním pH 5,5. Obsahují Vitamin E a Allantoin, které pomáhají regenerovat pokožku. 

36,00 Kč

Purelan 7g

Purelan je přírodní lanolinová mast vhodná k péči o namáhané mateřské bradavky v období kojení, ale slouží také k ochraně citlivé položky dětí a kojenců

240,00 Kč