Dětské pleny Panda New Born 2-5 kg - 54 ks

Pleny mají anatomický tvar, jsou prodyšné a boční elastické volánky zabraňují protečení. Zmenšují riziko podráždění pokožky děťátka - zajišťují volný přístup vzduchu

195,00 Kč

Tyto pleny jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost vašeho novorozeného dítěte, poskytují mu nejen suchost, ale také něžnou péči.

Díky svému inovativnímu designu a kvalitním materiálům jsou pleny Panda newborn měkké a jemné k pokožce vašeho dítěte. Jsou vyrobeny z hypoalergenních a dýchajících materiálů, které zabraňují podráždění a zajišťují, že pokožka zůstane suchá a zdravá.

Pleny Panda newborn jsou také vysoce absorpční a odolné proti únikům. S jejich speciálními vrstvami a elastickými lemy se přizpůsobují tělu vašeho dítěte a poskytují mu maximální pohodlí a ochranu. Neváhejte se zapojit do každodenních aktivit a radovánek s vaším dítětem, protože pleny Panda newborn vás nepřekvapí žádnými nechtěnými úniky.

Panda newborn pleny jsou snadno použitelné a praktické. Mají samolepící pásky, které umožňují snadné a rychlé přebalování. Díky indikátoru vlhkosti vám pleny řeknou, kdy je čas na výměnu, což vám ušetří čas a usnadní péči o vaše dítě.


Podívejte se na naše další produkty

Vlhčené ubrousky Panda 64 ks

Jemné ubrousky, které jsou ideální k očištění zadečku u miminek při přebalování. Mají šetrné složení s neutrálním pH 5,5. Obsahují Vitamin E a Allantoin, které pomáhají regenerovat pokožku. 

36,00 Kč

Sudocrem 125g

speciální složení pokožku chrání a napomáhá rychlejší a efektivnější regeneraci. Změkčuje a zvláčňuje pokožku, eliminuje pocit svědění či pálení.

140,00 Kč 150,00 Kč